Czech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group A - Main
22. Round Brezova Louky B 2:4 (2:1, 0:3) details 15.06.2024
21. Round Louky B Sokol Trnava 2:7 (1:1, 1:6) details 09.06.2024
20. Round Spytihnev Louky B 0:0 (0:0, 0:0) details 01.06.2024
19. Round Louky B Pohorelice 1:1 (1:1, 0:0) details 25.05.2024
18. Round Napajedla B Louky B 7:2 (2:2, 5:0) details 19.05.2024
17. Round Louky B Jaroslavice B 3:5 (1:1, 2:4) details 11.05.2024
16. Round Zlutava Louky B 3:2 (2:1, 1:1) details 05.05.2024
15. Round Louky B Frystak B 4:4 (1:1, 3:3) details 27.04.2024
14. Round Doubravy Louky B 6:0 (3:0, 3:0) details 21.04.2024
13. Round Louky B Halenkovice 0:3 (0:1, 0:2) details 14.04.2024
12. Round Louky B Tecovice B 0:2 (0:0, 0:2) details 07.04.2024
11. Round Louky B Brezova 1:4 (1:0, 0:4) details 28.10.2023
10. Round Sokol Trnava Louky B 5:3 (3:2, 2:1) details 22.10.2023
9. Round Louky B Spytihnev 0:3 (0:2, 0:1) details 14.10.2023
8. Round Pohorelice Louky B 4:1 (2:0, 2:1) details 08.10.2023
7. Round Louky B Napajedla B 2:3 (0:2, 2:1) details 30.09.2023
6. Round Jaroslavice B Louky B 1:3 (1:1, 0:2) details 24.09.2023
5. Round Louky B Zlutava 0:1 (0:0, 0:1) details 16.09.2023
4. Round Frystak B Louky B 2:3 (0:3, 2:0) details 10.09.2023
3. Round Louky B Doubravy 0:3 (0:1, 0:2) details 03.09.2023
2. Round Halenkovice Louky B 2:1 (2:1, 0:0) details 27.08.2023
1. Round Tecovice B Louky B 6:2 (3:2, 3:0) details 20.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group A - Main
12. Round Myslocovice Louky B 1:4 (0:3, 1:1) details 17.06.2023
22. Round Louky B Tecovice B 1:4 (0:2, 1:2) details 11.06.2023
21. Round Frystak B Louky B 6:0 (3:0, 3:0) details 04.06.2023
20. Round Louky B Halenkovice 2:0 (2:0, 0:0) details 28.05.2023
19. Round Pohorelice Louky B 6:0 (3:0, 3:0) details 21.05.2023
18. Round Louky B Brezova 2:1 (2:0, 0:1) details 13.05.2023
17. Round Doubravy Louky B 9:1 (5:0, 4:1) details 07.05.2023
16. Round Louky B Kasava 0:4 (0:3, 0:1) details 03.05.2023
15. Round Spytihnev Louky B 3:0 AWA. details 22.04.2023
14. Round Louky B Napajedla B 1:4 (1:2, 0:2) details 15.04.2023
13. Round Zlutava Louky B 5:1 (2:1, 3:0) details 09.04.2023
11. Round Tecovice B Louky B 2:0 (2:0, 0:0) details 30.10.2022
10. Round Louky B Frystak B 2:1 (1:0, 1:1) details 22.10.2022
9. Round Halenkovice Louky B 1:1 (1:0, 0:1) details 16.10.2022
8. Round Louky B Pohorelice 0:0 (0:0, 0:0) details 09.10.2022
7. Round Brezova Louky B 4:2 (2:1, 2:1) details 02.10.2022
6. Round Louky B Doubravy 1:3 (0:3, 1:0) details 25.09.2022
5. Round Kasava Louky B 3:0 (0:0, 3:0) details 18.09.2022
4. Round Louky B Spytihnev 0:5 (0:3, 0:2) details 10.09.2022
3. Round Napajedla B Louky B 1:2 (0:0, 1:2) details 03.09.2022
2. Round Louky B Zlutava 5:2 (1:2, 4:0) details 27.08.2022
1. Round Louky B Myslocovice 8:1 (3:0, 5:1) details 20.08.2022
Czech Republic: OP III. tridy (ZL) - Group A - Main
14. Round Louky B Zlutava 2:0 (1:0, 1:0) details 19.06.2022
26. Round Louky B Spytihnev 5:1 (2:0, 3:1) details 11.06.2022
25. Round Tecovice B Louky B 1:6 (0:2, 1:4) details 05.06.2022
24. Round Louky B Zlin 1931 1:2 (0:1, 1:1) details 28.05.2022
23. Round Napajedla B Louky B 2:6 (2:3, 0:3) details 22.05.2022
22. Round Louky B Halenkovice 1:3 (1:2, 0:1) details 14.05.2022