Czech Republic: OP III. tridy (UO) - Main
14. Round Jiskra 2008 B Kunvald 7:0 (5:0, 2:0) details 15.06.2024
26. Round Zamberk B Jiskra 2008 B 6:0 (1:0, 5:0) details 09.06.2024
25. Round Jiskra 2008 B Helvikovice 5:0 (4:0, 1:0) details 02.06.2024
24. Round Jiskra 2008 B Cernovir 2:1 (2:1, 0:0) details 25.05.2024
23. Round Borikovice Jiskra 2008 B 1:2 (0:2, 1:0) details 18.05.2024
21. Round Klasterec n. Orl. Jiskra 2008 B 2:7 (2:2, 0:5) details 05.05.2024
20. Round Jiskra 2008 B Rudoltice 1:0 (1:0, 0:0) details 27.04.2024
19. Round Dolni Cermna Jiskra 2008 B 1:6 (1:2, 0:4) details 20.04.2024
18. Round Jiskra 2008 B Techonin 4:0 (0:0, 4:0) details 13.04.2024
17. Round Vermerovice Jiskra 2008 B 6:1 (2:1, 4:0) details 06.04.2024
16. Round Jiskra 2008 B Libchavy B 6:1 (2:1, 4:0) details 31.03.2024
15. Round Dolni Tresnovec Jiskra 2008 B 2:2 (2:1, 0:1) details 23.03.2024
1. Round Kunvald Jiskra 2008 B 2:4 (1:2, 1:2) details 04.11.2023
13. Round Jiskra 2008 B Zamberk B 2:0 (1:0, 1:0) details 29.10.2023
12. Round Helvikovice Jiskra 2008 B 1:5 (1:1, 0:4) details 21.10.2023
11. Round Cernovir Jiskra 2008 B 1:6 (0:3, 1:3) details 15.10.2023
10. Round Jiskra 2008 B Borikovice 0:0 (0:0, 0:0) details 07.10.2023
8. Round Jiskra 2008 B Klasterec n. Orl. 2:4 (0:3, 2:1) details 24.09.2023
7. Round Rudoltice Jiskra 2008 B 2:1 (2:0, 0:1) details 16.09.2023
6. Round Jiskra 2008 B Dolni Cermna 3:1 (1:0, 2:1) details 09.09.2023
5. Round Techonin Jiskra 2008 B 0:2 (0:1, 0:1) details 02.09.2023
4. Round Jiskra 2008 B Vermerovice 2:3 (1:3, 1:0) details 26.08.2023
3. Round Libchavy B Jiskra 2008 B 0:3 (0:2, 0:1) details 20.08.2023
2. Round Jiskra 2008 B Dolni Tresnovec 2:1 (2:0, 0:1) details 12.08.2023
Czech Republic: OP III. tridy (UO) - Main
14. Round Jiskra 2008 B Cernovir 5:2 (2:1, 3:1) details 17.06.2023
26. Round Rudoltice Jiskra 2008 B 3:3 (1:2, 2:1) details 10.06.2023
25. Round Jiskra 2008 B Zichlinek B 3:1 (0:1, 3:0) details 04.06.2023
24. Round Borikovice Jiskra 2008 B 1:3 (1:1, 0:2) details 27.05.2023
18. Round Jiskra 2008 B Lichkov 5:1 (3:0, 2:1) details 24.05.2023
23. Round Jiskra 2008 B Kunvald 5:1 (3:0, 2:1) details 20.05.2023
22. Round Jiskra 2008 B Libchavy B 6:1 (4:0, 2:1) details 13.05.2023
21. Round Zamberk B Jiskra 2008 B 1:1 (0:1, 1:0) details 07.05.2023
16. Round Jiskra 2008 B Dolni Tresnovec 3:1 (1:0, 2:1) details 03.05.2023
20. Round Jiskra 2008 B Helvikovice 2:1 (1:1, 1:0) details 29.04.2023
19. Round Klasterec n. Orl. Jiskra 2008 B 0:4 (0:2, 0:2) details 23.04.2023
17. Round Tatenice B Jiskra 2008 B 3:1 (2:0, 1:1) details 08.04.2023
15. Round Techonin Jiskra 2008 B 1:3 (0:2, 1:1) details 25.03.2023
1. Round Cernovir Jiskra 2008 B 4:5 (2:4, 2:1) details 05.11.2022
13. Round Jiskra 2008 B Rudoltice 4:1 (3:0, 1:1) details 29.10.2022
12. Round Zichlinek B Jiskra 2008 B 3:2 (1:0, 2:2) details 23.10.2022
11. Round Jiskra 2008 B Borikovice 6:0 (2:0, 4:0) details 16.10.2022
10. Round Kunvald Jiskra 2008 B 3:1 (1:1, 2:0) details 08.10.2022
9. Round Libchavy B Jiskra 2008 B 2:6 (2:5, 0:1) details 02.10.2022
8. Round Jiskra 2008 B Zamberk B 2:2 (1:1, 1:1) details 25.09.2022
7. Round Helvikovice Jiskra 2008 B 2:1 (1:1, 1:0) details 17.09.2022
6. Round Jiskra 2008 B Klasterec n. Orl. 1:4 (1:1, 0:3) details 10.09.2022
5. Round Lichkov Jiskra 2008 B 2:2 (2:1, 0:1) details 03.09.2022
4. Round Jiskra 2008 B Tatenice B 2:1 (0:1, 2:0) details 27.08.2022
3. Round Dolni Tresnovec Jiskra 2008 B 2:3 (1:0, 1:3) details 21.08.2022
2. Round Jiskra 2008 B Techonin 3:1 (2:1, 1:0) details 13.08.2022